⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Piatnik – Карти ‘Joy of Wine’

490.00 ден

Има залиха

  • 55 карти
  • Производител: Piatnik
Спореди
SKU: PI22-10 Категорија: -> Како да нарачам?

When speaking about Playing Cards in Austria or anywhere else in the world, PIATNIK inevitably comes to mind.

The Piatnik factory was established in 1824 and is a recognized symbol of Vienna which along with its many cafes is a city of card players and board gamers. Both the production methods and the assortment have changed significantly In the 185 year history of the company.

An annual output of 25 million Playing Cards, 1 million Board Games and 1 million Jigsaw Puzzles is proof that traditional games have lost none of their appeal. As ever Playing cards remain the central product category and PIATNIK offers the largest selection of standard and luxury Playing Card items worldwide.

In the interest of product diversity and quality PIATNIK constantly pursues technical advancement and innovation in the production and processing of its wide range. PIATNIK is known all over the world , in fact “PIATNIK trumps” as the saying goes.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu