⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Playstation Icons Light

1,990.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI15 Категорија: -> Како да нарачам?
  • Light the night: light up your bedroom with the symbols and icons from the hugely popular and fun PlayStation gaming system. The PlayStation icon light illuminates the dark with a soft colorful glow.
  • Conversation starter: when hosting your next party or game night at your home, get everyone talking about your iconic, stylish PlayStation icons light. Instantly recognizable, everyone will want one!
  • Modes: this light has 3 different light modes with standard lighting and special effect color phasing. It’s music reactive, so you can turn up the sound. Use this novel decoration for a themed room.
  • Perfect present: this instantly recognizable PlayStation icon light makes a great present for geeks and fans of the popular gaming system. Perfect as a unique stocking stuffer or birthday present.
  • Specifications: USB or battery powered light, approx. 30cm (12”) wide x 10cm (4”) tall. (Usb cable included, 3 x AAA batteries not included). officially licensed product.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu