⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Pokemon Battle Academy 2022

1,990.00 ден

Има залиха

 • 3 complete Pokémon TCG decks (60 cards each)
 • Each deck includes a powerful special Pokémon: Cinderace V, Pikachu V, or Eevee V
 • Eevee deck includes 2 copies of an all-new promo card featuring Galarian Obstagoon
 • 1 instruction sheet to help you set up to play
 • 2 tutorial guides to lead you through the decks
 • 1 two-player game board
 • 3 deck boxes to keep the cards organized
 • 1 rulebook
 • 1 large metallic coin featuring Cinderace, Pikachu, and Eevee
 • 1 set of damage counters
 • A code card usable in either the Pokémon TCG Online or Pokémon TCG Live
Спореди
SKU: POK34 Категорија: -> Како да нарачам?

Pokemon Trading Card Game Battle Academy (2022)

Enjoy the thrill of battling right out the gate with the latest version of the ready-to-play Pokémon Trading Card Game Battle Academy! Updated with fun new decks and cards, this version contains everything that two players need to charge headlong into battle, along with guides to the decks so your first game is easy to follow.

Choose between fiery, feisty Cinderace or electrifyingly engaging Pikachu to lead your team in a heads-up battle against another Trainer. Then, switch up the decks to play adorable Eevee against Cinderace or Pikachu, and lead a different team of Pokémon into the arena!

With a little strategy, a little luck, and the contents of this incredible box, you can battle with the best and have a blast while doing it. Best of all, this latest version of the Battle Academy is fully compatible with other Pokémon TCG products, including the first Battle Academy.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu