⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

The Mandalorian Desktop Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • A HELMET AND A LIGHT: Even Mando himself would be impressed by this awesome 3D desktop light that replicates the distinctive beskar helmet worn by The Mandalorian (Din Djarin), the lone bounty hunter seen in the live-action Star Wars television series developed by Lucasfilm
  • USE ANYWHERE: Standing 14cm (5.5 inches) tall this desktop light is powered by USB (USB cable included) or for complete portability you can use 2x AAA batteries (not included) and place the light anywhere in your home.
  • COLLECTABLE MEMORABILIA: Supplied in a full-colour gift box, The Mandalorian Desktop Light is the perfect present for any fan of this Star Wars Disney+ original television series plus any collector of Star Wars merchandise will want to add this stunning light to their collection of officially licensed memorabilia.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all The Mandalorian fans, superb quality, The Mandalorian Desktop Light is officially licensed and approved by The Walt Disney Company Limited.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: LI47 Категорија: -> Како да нарачам?

Keep the dark side at bay with this highly detailed 3D desktop light in the shape of the distinctive beskar helmet worn by The Mandalorian (Din Djarin), the lone bounty hunter seen in the Star Wars Disney+ original television series that bears his name.

Standing 14cm (5.5 inches) this desktop light is powered by USB (cable included) or for complete portability you can use 2x AAA batteries (not included) and place the light anywhere in your home or take it with you when you are staying away.

Supplied in a full-colour, closed gift box, The Mandalorian Desktop Light is the perfect present for any fan of this Star Wars Disney+ original television series plus any collector of Star Wars merchandise will want to add this stunning light to their collection of officially licensed memorabilia.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu