⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

V Battle Deck Lycanroc

1,290.00 ден

Има залиха

  • 1 ready-to-play 60-card deck
  • 3 reference cards
  • 1 rules booklet
  • Single-player playmat
  • Damage counters
  • 1 large metallic coin
  • 1 deck box
  • 1 Quick Guide to unlock the strategies within
  • 1 code card to play this deck online
Спореди
SKU: POK02-11 Категорија: -> Како да нарачам?

Pokemon TCG: Lycanroc V Battle Deck / Pokemon TCG: Corviknight V Battle Deck

Unleash the powers of dusk and night with a deck led by Lycanroc V or Corviknight V. Each of these V Battle Decks features a full 60-card Pokémon TCG deck that’s ready to play right out of the box. Also included are must-have accessories like damage counters, a metallic coin, reference cards, and more that will help you be a more effective player.

There are two V Battle Decks to choose from, each centered around a powerful Pokémon V. Lycanroc V is a Fighting-type Pokémon whose Crashing Fangs attack hits your opponent’s Pokémon for a whopping 200 damage. Corviknight V is a Metal-type Pokémon with a Clutch attack that does 30 damage and prevents your opponent’s Pokémon from retreating, as well as a Sky Hurricane attack that hits for 190 damage.

Whichever deck you choose, you’ll be ready to play with a mighty Pokémon V on your side!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu