⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Adventures in the Forgotten Realms Collector Booster

1,500.00 ден

Има залиха

  • Loaded with rares, foils, special treatments, and more
  • 5 Rare or Mythic Rare cards per pack
  • 15 Magic cards + 1 foil token in every pack
Спореди
SKU: WCMG17/8 Категорија: -> Како да нарачам?

The Magic and Dungeons & Dragons crossover we’ve all been waiting for will finally arrive on July 16 as Magic‘s season-long set of legendary experiences continues with Adventures in the Forgotten Realms Prerelease!

This set brings the storytelling and roleplaying elements of D&D to Magic through fan-favorite D&D spells and monsters and incredible booster fun treatments highlighting classic D&D flavor, including the rulebook treatment reminiscent of early Monster Manuals.

And, of course, players will find an abundance of both dungeons and dragons.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu