⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Commander Legends: Battle for Baldur’s Gate Draft Booster

400.00 ден

Има залиха

 • 20 Magic cards per CLB Draft Booster
 • 1–4 cards of rarity Rare or higher in every pack
 • At least 2 Legendary cards and 1 Traditional Foil card in every pack
 • Grab 3 boosters, pick 2 cards at a time, and build a 60-card Commander deck
 • Play epic multiplayer Magic games in the world of Dungeons & Dragons
Спореди
SKU: WCMG34 Категорија: -> Како да нарачам?

Every Commander Legends: Battle for Baldur’s Gate Draft Booster contains at least one legendary creature or planeswalker and at least one legendary Background card. Each Booster contains a total of 20 cards:

 • 1 Legendary creature or planeswalker (rare or mythic rare in 31% of boosters)
 • 1 Legendary Background (rare in 1 of 12 boosters)
 • 1 Non-legendary rare or mythic rare card
 • 3 Uncommons
 • 13 Commons
 • 1 Traditional foil card of any rarity
 • 1 Token, ad card, or dungeon card
Draft Booster collation graphic

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu