⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Jurassic Park Logo Light

2,190.00 ден

Има залиха

  • Display either free-standing or wall-mounted
  • 22.5cm (8.9″) tall light
  • Powered by USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Jurassic Park product
Спореди
SKU: LI45 Категорија: -> Како да нарачам?

This Jurassic Park Logo Light has been created using the original logo of this iconic movie. Budding palaeontologists, movie buffs, and collectors of official Jurassic Park merchandise will love this ‘roarsome’ light which stands 22.5cm (8.9 inches) tall, and can be powered by using the USB cable that is included, or for complete portability, and when there is no power supply readily available it will run on 3x AAA batteries (not included). The light can also be used free-standing or wall-mounted.

Supplied in a branded, full colour printed gift box the Jurassic Park logo Light makes the perfect present for any fan of the Jurassic Park franchise. Plus, any collector of official Jurassic Park merchandise will welcome this awesome piece into their collection of memorabilia.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu