⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Lazy bag Amor

5,990.00 ден

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: Tag: -> Како да нарачам?

Ако сте во потрага по неверојатно удобно и повеќефункционално парче мебел, Lazy Bag Amor е одговорот на сите ваши прашања. Изработен од висококвалитетен водоотпорен штоф, Amor е направен имајќи го предвид вашиот стил и комфор.

Иако доаѓа во една големина, оваа lazy bag ви дава доволно простор да се истегнете и релаксирате, а притоа да се почувствувате како гостин во луксузен рај. Сивата боја лесно се вклопува во секакво внатрешно уредување и одговара на сечиј вкус и стил.

Ергономскиот дизајн на Amor му нуди совршена поддршка на вашето тело, при што овозможува мека потпора на грбот. Освен тоа, лесна е за преместување и без проблем може да си најде место во секоја соба, а и надвор.

Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Мек потпора за главата, вратот и грбот
 • Одговара на сечиј стил
 • Погодно за деца и возрасни

Технички спецификации:

 • Димензии 60х90х50 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сиво

Дополнителни информации

Боја на штоф

beige, dark blue, dark gray, gray, green water, orange, taupe, turquoise, yellow

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu