Lazy bag Amor

6,000.00 ден

Исчисти
Спореди
SKU: N/A Категорија: -> Како да нарачам?

Ако сте во потрага по неверојатно удобно и повеќефункционално парче мебел, Lazy Bag Amor е одговорот на сите ваши прашања. Изработен од висококвалитетен водоотпорен штоф, Amor е направен имајќи го предвид вашиот стил и комфор.

Иако доаѓа во една големина, оваа lazy bag ви дава доволно простор да се истегнете и релаксирате, а притоа да се почувствувате како гостин во луксузен рај. Сивата боја лесно се вклопува во секакво внатрешно уредување и одговара на сечиј вкус и стил.

Ергономскиот дизајн на Amor му нуди совршена поддршка на вашето тело, при што овозможува мека потпора на грбот. Освен тоа, лесна е за преместување и без проблем може да си најде место во секоја соба, а и надвор.

Предности:

 • Лесно се одржува
 • Водоотпорен штоф
 • Неверојатно удобно
 • Мек потпора за главата, вратот и грбот
 • Одговара на сечиј стил
 • Погодно за деца и возрасни

Технички спецификации:

 • Димензии 60х90х50 cm
 • Одржување на 30°
 • Меко полнење од полиуретанска пена и ЕПС гранули
 • Софистициран ергономски дизајн
 • Достапна во сиво

Дополнителни информации

Боја

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, Amarilo, Azul, Emerald, Forest, Integral

Main Menu