⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Friends Logo Light

1,790.00 ден

Има залиха

  • DECORATIVE AND PRACTICAL: Add some 90s New York nostalgia to your home with this Friends Logo Light. Not only will it bring a warm, welcoming glow to any room but it is also a great way of displaying your love for this iconic television comedy series.
  • ICONIC LOGO: The black background of this light allows the white FRIENDS lettering and different coloured spacers between the letters to stand-out, especially when the light is illuminated using the USB cable provided or 3x AAA batteries (not included). The light can be used free-standing or mounted to a wall.
  • GREAT COLLECTABLE GIFT: This Friends Logo Light is the perfect present to give to any fan of Friends the Television Series. Plus, collectors of official Friends-related merchandise will give this light centre stage amongst their collection of memorabilia.
  • OFFICIAL MERCHANDISE: Perfect gift for all Friends fans, superb quality, this Friends Logo Light is officially licensed and approved by Warner Bros. Entertainment UK Limited.
  • DESIGNED IN THE UK: Designed responsibly in the UK by Paladone, the award winning, global selling, consumer products company.
Спореди
SKU: LI10 Категорија: -> Како да нарачам?

Not only will this Friends Logo Light add a welcoming glow to any room but it will also bring some 90s New York nostalgia to your home. The light can be illuminated using the USB cable provided or 3x AAA batteries (not included). You also have the choice of using the light free-standing or it can be mounted to a wall.

The Friends Logo Light is the perfect present to give to any fan of Friends the Television Series. Plus, it makes a great centrepiece for any collection of officially licensed Friends memorabilia. The Friends logo is instantly recognisable to millions of people across the world and the TV show remains hugely popular among fans across the globe. Suitable for ages 12 years and over.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu