⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Strixhaven Prerelease Pack

1,790.00 ден

Има залиха

Each Strixhaven: School of Mages prerelease kit contains 2 draft booster packs and the following:
  • Strixhaven: School of Mages Draft Boosters
  • Strixhaven: School of Mages College Booster
  • 1 foil promotional date-stamped rare or mythic from Strixhaven: School of Mages
  • 1 Spindown life counter
  • 1 MTG Arena code card

*Во коментар на нарачката изберете Prerelease Pack: Witherbloom/Prismari/Quandrix/

Спореди
SKU: WCMG16/6 Категорија: -> Како да нарачам?

DESCRIPTION

GET A SNEAK PEEK AT Strixhaven: School of Mages! This set of prerelease kits gives you 5 different kits, each one representing a different college in Strixhaven. Each kit will still include 2 draft booster packs, for a total of 10 packs with this set!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu