⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 3000 денари ⚠️⚠️⚠️

Cyberstorm Access Booster Box

7,200.00 ден

Има залиха

Содржи

  • 24 бустери (1 бустер = 9 карти)
Спореди
SKU: KON01/15-1 Категорија: -> Како да нарачам?
Enter the Data Storm and take hold of extraordinary new monsters, Spells, and Traps in Cyberstorm Access, the next Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME core booster set, scheduled for Spring 2023!
Cyberstorm Access has a huge haul of powerful new monsters for your Extra Deck, headlined by a brand-new Link-6 evolution of Firewall Dragon! This 3500 ATK behemoth rewards you for combining classic Cyberse Link Summoning tactics with Ritual, Fusion, Synchro, and Xyz Summoning tactics. Back it up with the newest “Code Talker” monster for a devastating one-two punch!Meanwhile, the journey of Visas Starfrost continues onwards to a strange new world! Experience a powerful new Synchro Summoning strategy while unraveling the mysteries in the newest chapter of this  story. Look to the stars, and you’ll find brand-new cards for “’tellarknights”, the very first Xyz Monster theme of the Yu-Gi-Oh! ARC-V era. And speaking of ARC-V, fans of Gong Strong and his Superheavy Samurai style of Dueling are in for a treat with several brand-new cards to let them stand tall in the face of adversity!You’ll also find new cards for strategies from recent sets like Amazing Defenders and Photon Hypernova:

  • Adopt a new “Purrely” monster!
  • Reinforce your “Rescue-ACE” barracks!
  • Meet a new “Mikanko” dancer!
  • Get up and ride! The Gold Pride race got off to a chaotic and destructive start in Photon Hypernova, and the action continues as a new rider goes on the attack!
  • And more!

The Cyberstorm Access booster set contains 100 new cards*:

50 Commons
26 Super Rares
14 Ultra Rare
10 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu