⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Legend of the Crystal Beasts Structure Deck

800.00 ден

Има залиха

  •  46 cards and 3 Token Cards.
  • 5 Ultra Rare Cards,
  • 1 Super Rare Card,
  • 40 Common Cards,
  • 3 Token Cards in various rarities
  • 1 Double-sided Deluxe Game Mat/Dueling Guide
Спореди
SKU: KON08-1 Категорија: -> Како да нарачам?

Rediscover the power of family bonds with Structure Deck: Legend of the Crystal Beasts!

This Structure Deck gives a beloved theme from the Yu-Gi-Oh! GX animated series a brand-new shine! Originally debuting in Force of the Breaker, Jesse Anderson’s Crystal Beasts are back in a big way with many new cards, including a new form of Rainbow Dragon as a Fusion Monster that can reach 11000 ATK, clear the field, and unleash your banished “Crystal Beast” monsters for a devastating final blow!

Fans who are unfamiliar with the Crystal Beasts and Rainbow Dragon can learn the basics with the Speed Duel GX: Duel Academy Box in preparation for the release of this Structure Deck!

Structure Deck: Legend of the Crystal Beasts will contain 46 cards and 3 Token Cards.

5 Ultra Rare Cards, 1 Super Rare Card, 40 Common Cards, 3 Token Cards in various rarities

1 Double-sided Deluxe Game Mat/Dueling Guide

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu