⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Metal Raiders Booster Box

7,200.00 ден

Има залиха

Содржи

  •  24 бустери
  • 1 бустер содржи 9 карти
Спореди
SKU: KON01-33 Категорија: -> Како да нарачам?
Metal Raiders was the second Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME booster set ever released!
For years, you could only get your hands on these coveted packs as part of the Legendary Collection, but now, just in time to celebrate the 25th anniversary of the card game, they’re being made available as standalone booster packs!This set is famous for introducing many incredibly powerful Trap Cards, including Yugi’s Mirror Force and the first wave of Counter Trap Cards: Horn of HeavenMagic JammerSeven Tools of the Bandit, and, you can’t forget Solemn Judgment! Of course, Metal Raiders didn’t leave Duelists defenseless against these powerful cards – Heavy Storm also made its debut in this set! This printing will feature both Secret Rares from the set.The complete Metal Raiders booster set is 144 cards:

100 Commons
22 Rares
10 Super Rares
10 Ultra Rares
2 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu