⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Dimension Force Booster

300.00 ден

Има залиха

  • 9 cards per pack
Спореди
SKU: KON01-15 Категорија: -> Како да нарачам?

Break down the barriers of reality with Dimension Force, the latest core booster for the Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME (TCG). This 100-card set includes multiple brand-new themes as well as new cards for older strategies. Fans of Yu-Gi-Oh! ARC-V can swing into action with brand-new “Performapal” cards and a new “Odd-Eyes” monster that’s the first ever Ritual Pendulum Monster! Re-animate strategies from the past with a new “Red-Eyes” Zombie Synchro Monster that can Special Summon other Zombie monsters and even itself from the Graveyard! Dimension Force is full of dynamic cards ready to push the Deck-building possibilities to the limit! Here is just some of what you can expect:
• A brand-new Link Monster ready to take Pendulum strategies beyond what was once thought possible! Look out for cards ready to elevate any Pendulum-based strategy.
• Powerful Synchro Monsters, including a Level 11 Psychic Synchro Monster that becomes unaffected by the opponent’s activated effects and can unleash a devastating attack the further you fall behind in Life Points!
• Fusion Summon with brand-new “Predaplant” and “Starving Venom” cards prepared to devour your opponent’s monsters!
• More cards for themes introduced in Return of the DuelistStorm of Ragnarok, The Grand Creators, and more!
• The next volume of cards for the World Premiere theme introduced in Battle of Chaos!
• And much more!

The Dimension Force booster set contains 100 new cards:
50 Commons
26 Super Rares
14 Ultra Rares
10 Secret Rares

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu