⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Marvel: The Infinity Saga – Iron Man Mask Light

2,490.00 ден

Има залиха

  • 22cm / 8.7′ tall
  • Wall-mountable or free-standing light
  • USB cable included
  • Requires 3x AAA batteries (not included)
Спореди
SKU: LI94 Категорија: -> Како да нарачам?

Unleash the power of Stark Industries right in your own home with this incredible Iron Man Mask Light!

Standing at 22cm (8.7″) tall, this high-quality light offers dual functionality—you can either mount it on the wall or have it free-standing on a desk or shelf, serving as a captivating focal point in your room. Designed to resemble Tony Stark’s iconic Iron Man helmet, this light will fill your space with a glow as soon as you turn it on. The attention to detail is so precise, you’ll feel like a member of the Avengers every time you illuminate it.The Iron Man Mask Light comes equipped with a USB cable for convenient power options, or if you prefer to go wireless, it can also run on 3x AAA batteries (not included). This flexibility makes it a perfect addition to any room, from your tech-savvy home office to a Marvel-themed kids’ bedroom. Perfect for Marvel aficionados of all ages, this unique light serves as both functional room decor and a must-have piece of superhero merchandise. Whether you’re buying it as a gift or treating yourself to some Marvel magic, the Iron Man Mask Light is sure to be a hit, adding a slice of the Marvel Universe to your everyday life.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu