⚠️⚠️⚠️ ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА: Чаршав со ластик⚠️⚠️⚠️

Paladone Star Wars – Stormtrooper Icon Light

1,190.00 ден

Има залиха

This soldier from the Galactic Empire will sit proudly on your shelf as a sign of your allegiance to all things associated with Star Wars. Then, at night, just flick the switch and let this 3D Stormtrooper Icon Light guide you through the dark in your bedroom, gaming den or why not take it to work and share your love of Stormtroopers, Star Wars and The Mandalorian Disney series with your colleagues.

Спореди
SKU: LI43 Категорија: -> Како да нарачам?

Introduced in Star Wars (1977), Stormtroopers are the main ground force of the Galactic Empire, under the leadership of Emperor Palpatine and his commanders, most notably Darth Vader and Grand Moff Tarkin. Since then Stormtroopers have become cultural icons, recognised around the world and loved by millions.

This handy light stands 10cm (4″) tall and is powered by 2x AAA batteries (not included) so you can place your Stormtrooper Icon Light anywhere. Supplied in a full-colour box, this makes a perfect gift for any fan to add to their collection of memorabilia.

Constructed from eco-friendly Break Down Plastic so you can buy with the confidence that when your Stormtrooper Icon Light comes to the end of its life the plastic will breakdown thanks to a revolutionary organic ingredient and not just sit in landfill.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu