⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Единечен чаршав со ластик + ГРАТИС навлака ⚠️⚠️⚠️

Star Wars – Yoda Icon Light

1,290.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: LI35 Категорија: -> Како да нарачам?

This cute 10cm (4″) tall Yoda icon light will be adored by the generations of Star Wars and Sci-Fi fans. It makes a great addition to a collection of icon lights or Star Wars memorabilia. Supplied in a Star Wars branded box so makes a great gift for anyone who loves this little alien. Powered by 2x AAA batteries (not included) so you can place the light anywhere in your home, gaming space or brighten up your desk at the office.

Constructed from eco-friendly Break Down Plastic so you can buy with the confidence that when your Yoda icon light comes to the end of its life the plastic will breakdown thanks to a revolutionary organic ingredient and not just sit in landfill.

Approx. 10cm (4″) tall battery-powered light (2x AAA batteries not included). Part of a range of 2x collectible characters. This product is made using BDP™ which stands for Breakdown Plastic – an organic additive that helps plastic decompose at landfill.

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu