⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Beware of Traptrix Structure Deck

800.00 ден

Има залиха

Спореди
SKU: KON08-5 Категорија: -> Како да нарачам?
Watch your step, the footing is treacherous and full of “Trap Holes” in Structure Deck: Beware of Traptrix!
The popular “Traptrix” strategy from Yu-Gi-Oh! MASTER DUEL now has its own Yu-Gi-Oh! TRADING CARD GAME Structure Deck! The “Traptrix” theme is comprised of EARTH Plant and Insect-Type monsters that may appear cute on the surface, but the closer you get the more you’ll find that they’re truly nefarious. This strategy revolves around “Traptrix” monsters that help you Set powerful “Trap Hole” Trap Cards that can drop your opponent’s monsters right out of the Duel! In this Structure Deck you’ll find key “Traptrix” and “Trap Hole” cards from the past alongside powerful brand-new cards!The new Structure Deck: Beware of Traptrix also gives you another chance to pick up iconic Trap Cards and many “Trap Hole” cards! Lure your opponents to a lovely feast, where going back is not an option.Make sure to check out the Photon Hypernova booster set for more new cards that can take your new Structure Deck: Beware of Traptrix to the next level!

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu