⚠️⚠️⚠️ АКЦИЈА: Подарок крпа за плажа DUO TONE за секоја нарачка над 2000 денари ⚠️⚠️⚠️

Paladone Star Wars – R2-D2 Travel Mug

1,190.00 ден

Има залиха

  • R2D2 mug: Whether you need a drink while travelling through the galaxy, or want a cool mug to hold while watching the Star Wars movie series, this travel mug is for you
  • In a galaxy far, far away: This mug is made for the sci-fi fan, featuring R2-D2, a favourite droid that’s been a part of many of the Star Wars films alongside his friend C-3PO
  • Hot item: Whether you’re a coffee lover, tea fan, or hot chocolate connoisseur, this mug is for you. Made with durable material and a cool design, it will brighten your day at home or the office
  • Officially licensed: This quality collectible is a unique addition to any fan’s set. Give this cool collector’s merchandise to mums, dads, fans, grads, kids, guys, and gals who love pop culture fun
  • Original giftware: For those in the fandom looking for novelty items and all things geek, crazy, and unique, Paladone is your best source for top-selling toys, mugs, collectibles, and novelties
Спореди

Како да нарачам?

Производите ги избирате со пребарување по www.depo.mk. Секој производ кој Ви се допаѓа го додавате во Вашата кошничка за купување. На крај, кликнувате на нарачај и ги внесувате Вашите еподатоци. Доколку сте регистрирани, системот автоматски ги памети Вашите податоци.

Колку чини испораката?

Испораката до дома чини 150 денари.

За колку време пристигнува нарачката.

Во зависност од местото каде треба да се достави, нарачките стигнуваат во период од 2 до 5 работни денови

Како може да платам?

Постојат две опции. Може да платите со картичка или при примање на производите во готово.

Што ако доцни нарачката?

Најпрво јавете се во нашиот соработник за достава Карго Експрес, во Вашиот град, повикајте се на нарачката од DEPO, и договорете кога може да Ви ја достават. Доколку не е таму, контактирајте не на fb messenger, viber или на телефон.

Дали може да купам подарок и да се испорача некому?

Да, може. Ставете го неговиот телефонски број за контакт и наведете ни дека е подарок.

Дали може да го вратам производот што го купив?

Производите кои се купени од DEPO.mk можат да бидат вратени или заменети, во случај ако не соодветствуваат со описот на истиот.

Производот треба да биде спакуван во оригиналното пакување и да не е користен. Доколку добиете оштетен производ, треба да реагирате веднаш и да биде заменет.

Main Menu